BRAMA patronem KLUCZA KŁAMCY

Czasopismo BRAMA objęło patronatem medialnym kolejną książkę Marka Lawrence’a. „Klucz kłamcy” ukaże się już 27 września nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc. Poniżej garść szczegółów.

Autor bestselerowej trylogii „Rozbite imperium” przedstawia kolejną część cyklu „Wojna Czerwonej Królowej”.

Trylogia Wojna Czerwonej Królowej jest osadzona w tych samych realiach, które znamy z poprzednich powieści tego autora: Książę Cierni, Król Cierni i Cesarz Cierni.

Tym razem staje przed nami bohater inny niż Jorg Ancrath, ale nie mniej wyrazisty, dzięki czemu nowa trylogia Marka Lawrence’a jest z jednej strony powrotem w dobrze znane strony, ale z drugiej zupełnie nową wyprawą, która udowodni, że Mark Lawrence nie bez powodu uznawany jest za jedno z największych objawień gatunku fantasy ostatnich lat.

Po straszliwych przygodach, których o mało nie przypłacili życiem, Książę Jalan Kendeth i wiking Snorri ver Snagason znaleźli się w posiadaniu klucza Lokiego, zdolnego otworzyć każde drzwi, artefaktu poszukiwanego przez najniebezpieczniejsze istoty zamieszkujące Rozbite Imperium, łącznie z Martwym Królem.
Jal pragnie jedynie wrócić do domu, do wina, kobiet i śpiewu, ale Snorri ma zamysł, jak wykorzystać klucz – zamierza odnaleźć drzwi do śmierci, otworzyć je na oścież i sprowadzić z powrotem do świata żywych swoją rodzinę.

Gdy Snorri przygotowuje się na poszukiwania drzwi śmierci, babka Jala, Czerwona Królowa, nie przestaje manipulować królami i pionkami, aby zakończyć grę wedle jej planu…

Tytuł: Klucz kłamcy
Tytuł oryginału: Liar’s Key
Autor: Mark Lawrence
Seria: Trylogia Wojna Czerwonej Królowej, tom 2
Format: 143×205 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 500
Tłumaczenie: Marek Najter
ISBN: 978-83-65830-11-1
Cena: 44,90 zł
Premiera: 27.09.2017

BRAMA patronem KLUCZA KŁAMCY